… je bil pri nas zelo pester:

20141001_113241

Osmošolci v NUK-u

• V novih prostorih šolske knjižnice na Lošci 1 smo gostili vse oddelke 4.-9. razreda, prvošolčki so spoznali  šolsko knjižnico na Tržaški 2 in njene glavne značilnosti, skupaj smo izdelali izkaznice  za najmlajše obiskovalce in prebrali poučne pravljice o knjigici Mala muca.
  • Tudi učenci 3. razredov so imeli prve ure knjižnično informacijskih znanj, kjer so ponovili razlike med šolsko in splošno knjižnico – Cankarjevo knjižnico Vrhnika smo skupaj tudi obiskali in si jo ogledali.
  • Z osmošolci smo obiskali NUK.
  • Drugošolci so v četrtek, 23. 10. 2014, s “Čebeličino” pravljično urico v  Cankarjevi knjižnici Vrhnika obeležili praznik Čebelice. Prisluhnili so pravljicam iz najnovejšega roja Čebelic.
  • Učenci NIS-a so prav tako obiskali šolske knjižnice na eni na drugi lokaciji in prisluhnili različnim pravljicam …

Dogajalo se je še mnogo reči. Njihove utrinke najdete na spletni strani šolske knjižnice.

20141007_093232

Petošolci v CKV

Imeli smo se fajn ali še bolje:  V šolski knjižnici se imamo res fajn!

20141010_091101

Ura knjižno informacijskih znanj