Spletna galerija utrinkov

Zaradi razgibanega plana dela v preteklem tednu smo se s tretješolci kar težko našli in dogovorili za izvedbo knjižne čajanke. Včasih so rekli: “Kdor ima voljo, ta ima moč!” in to reklo očitno še vedno drži.

V ponedeljek, 23. aprila, na svetovni dan knjige, smo se pocrkljali še z zadnjima razredoma tretješolcev, tako da sedaj vsi učenci vedo, kdo in zakaj jih bo jutri obiskal. Nasmejali smo se ob Micinih, Evinih in Mihčevih zgodah (in nezgodah), ki jih je jutrišnja gostja zapisala v svojih knjigah.

Učenec iz 3. a je prinesel piškote iz Adamičeve pekarne za vse oddelke tretješolcev, učenci iz ostalih 3. razredov so prinesli med in sladkorne kocke  za boljši čaj, piškote, lizike, niti na zdrave oreščke niso pozabili …

Hvala vsem učencem in njihovim staršem! Tretješolcem bo zato ostalo več denarja za organizacijo končnega izleta.