Učbeniki, ki ste si jih izposodili iz učbeniškega sklada OŠ IC Vrhnika, so last šole. Zato morate z njimi ravnati odgovorno in skrbno.

Ko ste jih prejeli, ste se vanje (na hrbtno stran platnice) že podpisali. Prelistajte jih in preglejte, če so vse strani berljive. Če najdete v učbeniku večjo poškodbo, zaradi katere ga ne morete uporabljati, ga takoj izročite učiteljici, ki mi jih bo predala v zamenjavo.Takoj ko izposojene učbenike prinesete domov, jih morate oviti, opremiti z etiketo in se nanje podpisati. Če so potrebni dodatne obnove, jih obnovite in utrdite z običajnim lepilnim trakom (selotejpom).

Ko se bo ovitek sčasoma obrabil in poškodoval, ga ne pozabite zamenjati.

Z izposojenimi  učbeniki ravnajte skrbno, da jih boste na koncu šol. leta vrnili v enakem stanju, kot ste jih prejeli.